ТУНІС - старт продажів на літо 2019

 

Туніс - це країна, що запропонує вам мільйон варіантів відпочинку, за яким ви так скучили. Не забудьте додати ці пункти в свій туніський To Do List: 

Поніжитись в хамамі. Ніщо так не розслабляє, як сауна, масаж та чашечка запашного трав’яного чаю. А якщо все це поєднати, то ви вийдете з хамаму, відчуваючи себе як мінімум на 10 років молодшими і точно – дуже щасливими.

Піти на зустріч з собою в пустелі Сахара. Пустеля – масштабна, химерна та загадкова. Тут починаєш відчувати себе маленькою піщинкою і в цей момент розумієш, що більшість проблем не має абсолютно ніякого значення. Саме тут чітко усвідомлюєш, що важливе, а що – лише шумовиння днів.

Поторгуватись на базарі. Базари в Тунісі – наче країна в країні. По-перше, тут є все, що тільки можна уявити – чаї, спеції, красива кераміка, дивовижне вбрання… По-друге, саме тут ви зможете отримати масу задоволення від процесу торгу – адже він інколи перетворюється на маленьку виставу.

Насолодитись атмосферою Старого міста. Вузькі звивисті вулички, що неначе самі ведуть до неймовірних будинків, вкритих розписами дверей, затишних кафе та величних мечетей. Впевнені, що прогулянки ними стануть однією з ваших улюблених розваг.

Замилуватись красивими місцинами. Дивовижний Карфаген, величний Колізей в Ель-Джемі, де можна потрапити на захопливі музичні виступи, Медіна міста Туніс, музей Бордо… цей список можна продовжувати до нескінченості!

 

Якщо у Вас залишилися питання стосовно підбору турів до Тунісу:

1) Звертайтесь - On-line підтримка 24/7 - Viber Telegram  / WhatsApp;

2) Самостійно знайти тур на нашому сайті.